Кафедра дитячої стоматології. доц. Пинда М.Я., доц. Кучирка Л.І., ст. лаб. Шкляр Х.В., доц. Лучинська Ю.І., ас. Мартиць Ю.М., проф. Авдєєв О.В., ас. Змарко Ю.К., доц. Бандрівський Ю.Л., доц. Видойник О.Я., доц. Михайлюк В.М., доц. Пудяк В.Є., ас. Крупей В.Я.,  (2023рік)

Кафедра дитячої стоматології.  Доц. Пинда М.Я., доц. Кучирка Л.І., ст. лаб. Шкляр Х.В., доц. Лучинська Ю.І., ас. Мартиць Ю.М., проф. Авдєєв О.В., ас. Змарко Ю.К., доц. Бандрівський Ю.Л., доц. Видойник О.Я., доц. Михайлюк В.М., доц. Пудяк В.Є., ас. Крупей В.Я., ас. Бігуляк Г.Т. (2022рік)

Клінічний прийом студентки v курсу  (2023рік)

Профілактичний прийом пацієнтів дитячого віку студентами  3курсу (2023 рік)

Пломбування каріозної порожнини молочного прикусу (2023 рік)

Заняття студентів у фантомному класі (2022 рік)

проф. Авдєєв О.В. надає стоматологічну допомогу бійцю Збройних Сил України (2022 рік)

Проф. Авдєєв  О.В. проводить клінічний прийом (202 1рік)

Проф. Гевкалюк Н . О. із своєю аспіранткою (2021 рік)

Кафедра дитячої стоматології вул. Чехова 7 (2021рік)

Клінічний зал та аудиторія де студенти іноземного факультету здобувають знання з фаху - дитяча стоматологія (2021 рік)

Клінічний зал дитячої хірургічної стоматології для студентів 4-5го курсів (2021 рік)

Клінічний зал, де студенти 3-5го курсів, навчаються і  вдосконалюють дитячу терапевтичну і ортодонтичну стоматологію (2021 рік)

Кабінент дитячої терапевтичної стоматології  "для студентів 4-го курсу"  (2021 рік)

Для студентів 5-го курсу - клін. зал,  засвоєння практичних знань із захворювань слизової оболонки  порожнини рота  (2021 рік)

Аудиторія" гарних посмішок" де навчаються ортодонтії студенти 3-5го курсів (2021 рі к)

Клінічний зал  профілактики стоматологічних захворювань для студентів 3-4го курсів (2021 рік)

Клас пропедевтики дитячої стоматології де проходять заняття  2-го курсу (2021 рік)

Проф. Авдєєв О.В. проводить семінарську частину дистанційного заняття з дитячої хірургічної стоматології із студентами 5-го курсу (2020 рік)

доц. Кучирка Л.І. проводить дистанційне заняття з пропедевтики дитячої терапевтичної стоматології. Студентка 203 групи Логінова Ю. Р. доповідає про формування каріозних порожнин 3 класу за Блеком. (2020 рік)

асист. Мартиць Ю. М. Профілактика стоматологічних захворювань. Cтудентка група            № 313.  Anu Anandan відповідає щодо застосування фторвмісних розчинів для профілактики карієса у дітей та дорослих. (2020 рік)

Сучасний фантомний клас кафедри дитячої стоматології (2020 рік)

Дружній колектив кафедри дитячої стоматології.

доц. Видойник О.Я., асист. Бігуляк Г.Т., асист. Змарко Ю.К., доц. Кучирка Л.І., асист. Крупей В.Я., доц. Пудяк В.Є., проф. Авдєєв О.В., доц. Бандрівський Ю.Л., асист. Мартиць Ю.М., доц. Михайлюк В.М., ст.лаб. Шкляр Х.В., доц. Пинда М.Я. доц. Лучинська Ю.І. (2020 рік)

Учасники засідання опороної кафедри дитячої стоматології в НОК "Червона калина" (2019 рік)

доц. Ю.Л Бандрівський з випускниками стоматологічногог факультет (2019 рік)

Доповідь іноземного студента Тігере Готблес на конференції "Молодих вчених" (2019 рік)