асист. Н.І Осарчук під час семінарської частини заняття з студентами 5 курсу (2008 рік)

Завідувач кафедри,професор О.В.Авдєєв під час клінічного дитячого прийому (2010 рік)

Завідувач кафедри проф. О.В.Авдєєв під час обговорення клінічного випадку із студентами 4 курсу (2010 рік)

асист.кафедри Н.І. Сидлярук з іноземними студентами вивчають різні клінічні випадки (2012 рік)

доц. М.М. Якимець під час клінічного прийому із студентами 5 курсу (2013 рік)

доц. М.М. Якимець під час обговорення із студентами різних клінічних випадків (2013 рік)

асист.Л.І. Кучирка на семінарському занятті із студентами 4 курсу (2015 рік)

Іноземні студенти під час клінічного прийому (2016 рік)

асист. М.Я. Пинда проводить практичне заняття з студентами 4 курсу з ортодонтії (2012 рік)

Учасники стоматологічної конференції (зліва направо) : асист. Ю.М.Мартиць , доц. В. М. Михайлюк , доц. Ю.Л. Бандрівський, асист. Г.Т. Бігуляк (2018 рік)

Учасники стоматологічної конференції в НОК "Червона калина" (2018 рік)

Участь іноземних студентів в конференції "Молодих вчених" (2018 рік)

Доповідь іноземного студента Тігере Готблес на конференції "Молодих вчених" (2018 рік)

доц Ю.Л Бандрівський з випускниками стоматологічногог факультету (2018 рік)

Учасники засідання опороної кафедри дитячої стоматології в НОК "Червона калина" (2019 рік)

Сучасний фантомний клас кафедри дитячої стоматології (2019 рік)

Дружній колектив кафедри дитячої стоматології вітає Всіх з Різдвяними святами! (2020 рік)