В листопаді під керівництвом куратора СНТ кафедри дитячої стоматології Гевкалюк Н.О. та доцента кафедри Пудяка В.Є. студенткою 3 курсу 5 групи Тильчак Я.Є. було підгогтовлено та надіслано тези «Сучасні освітні технології в мотивації навчальної діяльності студентів-стоматологів» на VI Міжнародну наукову конференцію «Perspectives of Science and Education», яка відбулась в Нью- Йорку, США, 14 грудня 2018 р. До участі в роботі конференції, одним із напрямків роботи якої є медичні науки, запрошувались студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та інші представники наукової спільноти. Гуртківець кафедри висловила бажання поділитись своїми думками про проблеми сучасної науки та практики. За результатами конференції буде сформовано збірник наукових робіт.

На початку грудня під керівництвом куратора СНТ кафедри дитячої стоматології Гевкалюк Н.О. студентами 5 курсу Гетьман І.Ю. та Врублевською Х.В. було підготовлено та надіслано тези «Сучасні підходи до мотивації навчальної діяльності студентів на кафедрі дитячої стоматології» на ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Advanced of science», «Медицина, фармація, здоров’я – 2018», яка відбудеться в м. Карлові Вари (Чехія) 21 грудня 2018 р. До участі в роботі конференції, одним із напрямків роботи якої є стоматологія, запрошувались студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та інші представники наукової спільноти, які бажають висловити свою думку про проблеми сучасної науки та практики. За результатами конференції буде сформовано збірник наукових робіт.

асист. Мартиць із гуртківцями кафедри на стоматологічній виставці м. Львів (2018рік)

Під час засідання студентського наукового гуртка студенти мають змогу вивчати сучасні методи лікування зубо - щелепних аномалій та деформацій в дитячому віці. На даному засіданні студенти представляли презентацію на тему: “Інтраальвеолярна трансплантація” що являється хірургічним методом вирівнювання зубів. На цьому засіданні ми також розібрали головні аспекти взаємодії ортодонтичного лікуванняї ретинованих та дистопованих зубів у альвеолярному паростку що являється однією із важливих проблем у розділі хірургічної стоматології.

На засіданні студентського наукового гуртка ми розбираємо із студентами-гуртківцями всі види терапевтичного інструментарію та особливості його використання в залежності від клінічної ситуації. Ми вивчали щипці для видалення зубів на верхній та нижній щелепах молочного та постійного прикусів, види та особливості роботи з елеваторами. Студенти мали змогу самостійно підібрати відповідні методи та засоби для проведення модельованої викладачем операції.

Розбір з гуртківцями клінічного випадку (2018 рік)

Волонтерська робота гуртківців. Як відомо, ТДМУ уклав договір із Благодійною організацією «Дім милосердя» (м.Чортків), що опікується дітьми з особливими потребами, які опинились в скдадних життєвих обставинах і потребують допомоги, захисту та підтримки. Викладачі кафедри дитячої стоматології надають консультативно-лікувальну допомогу дітям центру, підтримка яких є дуже важливою. Учасники цього важливого медико-соціального проекту є студенти-гуртківці та викладачі кафедри дитячої стоматології.

Так, 15 листопада в «Домі милосердя» студентами-стоматологами було проведено «Урок здорової усмішки» - театралізовану інформаційно-просвітницьку виставу, авторами віршованого сценарію та тексту пісень якої були студенти-гуртківці. Було провено також вікторину, в ігровій формі надавались дітям рекомендації щодо догляду за зубами.

За ініціативи ппроректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи професора Запорожана С.Й. було закуплено подарунки дітям – зубні пасти та зубні щітки відповідно до віку та стоматологічного статусу. Така специфічна форма організації пізнавальної діяльності студентів сприяє формуванню комунікативних, професійних умінь і навичок, створює такі умови навчання, за яких студент відчуває свою здатність до взаємодії, діалогу, успішність, інтелектуальну спроможність.

За проведену роботу Благодійна організація «Дім милосердя» висловила подяку студентам.

Урок гігієни в домі милосердя м. Чортків (2018 рік)

Просвітницька робота з вихованцями дитячого будинку м. Чортків (2018рік)

Щирі слова подяки нашим гуртківцям (2018рік)